Také milujete knížky jako já?
Ing. Olga Šašková s.r.o.

Co je KRYSÍ ZÁVOD? Jste zaměstnanec nebo podnikáte?

Nejlépe to popsal multimilionář a spisovatel ROBERT KIYOSAKI

Doba "Informačního věku" (tzn. výhodu má ten, kdo má informace).

Nejlépe to popsal multimilionář a spisovatel ROBERT KIYOSAKI

- multimilionář, který se z nuly vypracoval za 12 let na majetek 800 miliónů dolarů, největší světová kapacita na téma "finanční nezávislost"

- autor několika světových bestsellerů, ve kterých vysvětluje, proč někdo peníze vydělává a někdo ne

- knihy Bohatý táta a chudý táta, CASH FLOW kvadrant, Nefér výhoda, Konspirace mocných a bohatých, Proroctví, Škola Byznysu, Byznys pro 21.století, hra CASHFLOW, Proč chceme, abyste byli bohatí, Zvyšte své finanční IQ, Dotek Midase - Proč někteří podnikatelé zbohatnou a většina ne, Proč jedničkáři pracují pro trojkaře a dvojkaři pro státní správu, Co máte vědět než začnete podnikat, Do důchodu mladý a bohatý, .....

- jeho doporučení pro všechny v době "Informačního věku" (tzn. výhodu má ten, kdo má informace): mezinárodní síťový marketing: kniha Škola byznysu a Byznys pro 21.století

Odkaz na video na YOUTUBE:

Ukázka z přednášky Robert Kiyosaki (překlad Roman Hassmann) a rozhovor na České televizi

Ukázka z přednášky Robert Kiyosaki na youtube

Ukázka z přednášky Robert Kiyosaki

Robert Kiyosaki na České televizi na youtube

Robert Kiyosaki na České televizi

CASHFLOW kvadrant Robert Kiyosaki na youtube CZ titulky

CASHFLOW kvadrant Robert Kiyosaki na youtube CZ titulky

Bohatý táta a chudý táta Robert Kiyosaki na youtube celá kniha v Češtině

Bohatý táta a chudý táta Robert Kiyosaki na youtube celá kniha v Češtině

CASHFLOW kvadrant Robert Kiyosaki na youtube celá kniha v Češtině

CashFlow kvadrant Robert Kiyosaki na youtube celá kniha v Češtině

Když jsme podnikali sami museli jsme zabezpečit všechny části podnikatelského trojúhelníku Roberta Kiyosakiho

Když jsme podnikali sami museli jsme zabezpečeit všechny části podnikatelského trojúhelníku Roberta Kiyosakiho

Byznys pro 21. století - podnikání charakteristické v době informačního věku

"Výhodu má ten, kdo má informace". Robert Kiyosaki

- citáty spisovatele a podnikatele, Robert Kiyosaki s majetkem přes 800 mil. dolarů, ve svých knížkách dokázal skvěle popsat a vysvětlit principy podnikání i osobního růstu.

- hra CashFlow pro dospělé i děti - výuka finanční gramotnosti a dosažení finanční svobody.

Po přečtení knih Roberta Kiyosakiho, a to především Byznys pro 21. století jsme k našemu podnikání, které máme rádi přidali MLM - mezinárodní síťový marketing s cílem vybudování PASIVNÍHO PŘÍJMU.

Kniha Byznys pro 21. století

Robert Kiyosaki kniha Byznys pro 21. století

Kniha Byznys pro 21. století

Robert Kiyosaki kniha Škola byznysu

Kniha Škola byznysu

 • - pasivní příjem - ať už pracuji, spím nebo hraji golf, peníze přicházejí.
 • - pracovat s lidmi, kteří si myslí, že už všechno vědí je velice únavné.
 • - síla netkví ve výrobku, síla spočívá v síti. Nejbohatší lidé na světě vybudovali sítě. Všichni ostatní jen hledají práci. Síť je jako páka, umožňuje Vám zvednout objem Vašeho času i úsilí. Síťový marketing - firma platí lidem, kteří výrobky mají tak rádi, že o nich sami řeknou ostatním. Nejúčinnější forma reklamy je doporučení na základě vlastní zkušenosti. Lidé si mezi sebou o výrobku řeknou a navzájem si ho doporučí a z navázaných vztahů se postupně vybuduje funkční síť.
 • - klíčem k úspěchu při bežném prodeji je to, co dokážete udělat. Klíčem k úspěchu v síťovém marketingu je to, co dokážete duplikovat = pokud jste schopný prodat spoustu výrobků, většina lidí ve Vaší síti nebude schopná dělat to, co děláte Vy a síť Vám neroste a zemře předčasně. Nezáleží na tom, co dokážete Vy, záleží na tom, co dokážete, aby to po Vás dokázali i ostatní. Je to obchodní model, do kterého místo nejlepších v oboru mohli investovat svůj čas a energii obyčejní lidé. Je třeba postavit své podnikání na něčem, co bude doslova každý schopen snadno kopírovat. Protože právě to, aby tě ostatní napodobovali, je v tomhle podnikání kýžený cíl. Vaše práce je budovat vztahy, mluvit s lidmi, ověřovat možnosti, v čem tenhle druh podnikání vlastně spočívá.
 • - lidé ze sektoru S a Z (zaměstnanec, OSVČ, malá firma) zpravidla v týmu moc dobře nefungují, dokonce mohou mít i problémy s egem (mohou mít vynikající odborné či organizační dovednosti, ale omezený leadership).
 • - jste posel, ne poslání. Vaším úkolem je pouze navázat kontakt a učinit pozvání. Leadership = povzbuzujte ostatní, aby opustili své ulity, odhodili obavy a splnili si své sny. Peníze tečou do byznysu za těmi nejlepšími lídry. Leader je znamenitý vypravěč, jež dokázal předestřít svou vizi tak barvitě a lákavě, že si ji ostatní dokázali živě představit. Leadership = lidé Vás chtějí následovat, mají ve Vás důvěru, dovedou ostatní nadchnout, mají schopnost povzbudit a pozvednout ostatní. Leadeři v síťovém marketingu jsou dobře placení vypravěči. Síťový marketing zpravidla formuje typ leadera, který působí na ostatní jako skvělý učitel, schopný naučit lidi, jak si splnit své sny tím, že si za těmi sny jdou. Namísto snahy o poražení konkurence usulije většina leaderů síťového marketingu o to, podnítit ostatní a naučit je, jak dosáhnout finanční hojnosti, již tento svět nabízí, aniž by to druhým způsobilo újmu
 • - když Ti dva lidé, které jste přivedli získají každý také dva, Vaše síť roste exponenciálně. Síťový marketing není vidět je virtuální (podnikatelský model příznačný pro informační věk, abychom si uvědomili jeho hodnotu, nestačí mít pouze otevřené oči, je třeba mít otevřenou mysl). Vaše práce nespočívá v nabízení a v prodeji výrobků, ale v předávání a šíření informací, v poutavém převyprávění legendy a v budování sítě (předávání informací a sdílení osobních příběhů).
 • - záleží lidem, se kterými strávím většinu času na tom, abych zbohatl? Nebo spíš stojí, abych dál tvrdě pracoval. Proto si dávajte pozor s kým se kamarádíte a kdo jsou Vaši učitelé.
 • - jak bych si to mohl dovolit? Nemohu si to dovolit je mentální lenost.
 • - musíte se bavit, co děláte, dělejte s nadšením a s láskou. To, co děláte, musíte dělat rádi. Bez zaujetí a lásky k tomu, co děláte, to budete mít jako podnikatel težké.
 • - síťový marketing je symfonie jednoduchosti pro statisíce lidských rukou. Nejde o to prodat, jde o to vybudovat síť.
 • - nicméně fakt, že kapitálový vklad do začátku je nízký, ještě neznamená, že neexistuje. Pořád je to podnikání a je třeba k němu jako k podnikání přistupovat. A to znamená počítat každý měsíc s nějakými provozními náklady. Takže sice nepotřebujete do začátku velké peníze, ale nějaké peníze potřebujete na pokrytí pravidelné režie. Co potřebujete, je spalující touha a silné odhodlání živené pořádnou dávkou nadšení. Jste ochotni vzdát se svého pohodlí?
 • - zkončit můžeš vždycky, tak proč zrovna teď? Kdyby bylo snadné zbohatnout, byl by bohatý každý. Toužil jsem po finanční svobodě.
 • - pokud Vám vyhovuje, že Vám někdo diktuje, kolik si můžete vydělat a kdy máte přicházet do práce a kdy chodit domů, pak není síťový marketing nic pro Vás.
 • - v síťovém marketingu můžete vydělat tolik, kolik Vám dovolí vydělat Vaše síť. Než Vaše síť přesáhne 500 a více (kvadrant majitel firmy), je to vývojovou fází a pokládání základů.Ve světě síťového marketingu nic jako zaručený recept na snadné a rychlé zbohatnutí neexistuje. I když podnikatelské postupy jsou zde skutečně snadné, vyžadují čas a energii, což jsou základy získání pasivního příjmu. Proto se nenechte uvést v omyl, jestliže Vám někdo bude říkat, že byste měli rychle vykázat výsledky. Tohle není žádné kolo štěstí, žádná rychlá výhra v loterii, je to seriózní podnikání a je to Váš život.
 • - ve skutečném obchodním světě Vás vyhodí, jestliže do 3 až 6 měsíců od zahájení spolupráce nezačnete uskutečňovat obchodní transakce a vykazovat výsledky.
 • - společnost síťového marketingu Vás nevyhodí, tak se nevyhazujte sami (vyberte si te správný systém a správnou firmu).
 • - dejte tomu čas, který je potřeba. A kolik času? Pět let. Stejná lhůta platí ve skutečnosti pro jakékoliv jiné podnikání (zaučení, osobní růst, změnu svých základních hodnot a navázání kontaktů s novými lidmi.
 • - proto je v kvadrantu majitele firmy tak málo lidí. Většina stojí jen o peníze, ale čas se jim investovat nechce.
 • - dopřejte si čas i na to, některé věci se odnaučit.
 • - ze všeho nejdůležitější, je jít do akce - v síťovém marketingu slaví úspěch pouze lidé, kteří jednají, dnes, zítra, každý den.
 • - když jsi vůdce týmu a současně i nejchytřejší člověk v týmu, má Tvůj tým potíže - charakteristické pro kvadrant Z a S (zaměstnanec, OSVČ, malá firma).
 • - majitel firmy (min.500 lidí) musí projít uchem jehly (to co je a to co ví), jinak je stále S.
 • - objevit v sobě talent, rozvinout ho a podělit se o něj se světem, to chce odvahu.

NETWORK MARKETING Robert Kiyosaki na youtube

NETWORK MARKETING Robert Kiyosaki na youtube

Naše zkušenost se mezinárodním síťovým marketingem

Po přečtení knih Roberta Kiyosaki, a to především Byznys pro 21. století jsme k našemu podnikání, které máme rádi přidali MLM - mezinárodní síťový marketing s cílem vybudování PASIVNÍHO PŘÍJMU.

- síťový marketing = odměňovací způsob

- multi-lever-marketing = víceúrovňový systém

- přímý distribuční systém = způsob prodeje výrobků,

- kupujete si právo na členství v již existujícím systému

- mezinárodní spolupráce

- pokud chcete velkou síť napojujte lidi na SYSTÉM, na cokoliv, co funguje, když já nefunguju, prostě na cokoliv co funguje, když Vy nefungujete

Uspět sám je jedna věc, ale naučit principy úspěchu druhého, už tak jednoduché není.

I kdyby si kamarádka v Itálii koupila sama u centrály dané země zubní pastu, tak BODY se načtou i Vám.

Zaregistrujte si kolik chcete lidí. Oni si sami odebírají zboží a služby přímo z centrály v příslušné zemi (nejsou závislý na Vás) a svými objednávkami přispívají bodově i Vám a pracují spolu s Vámi, ale Vy je nemusíte platit a dostáváte odměnu za zprostředkovaný OBRAT zboží a služeb dle příslušného marketingového plánu.

Proto je strašně důležité, jaký si vyberu systém a firmu, lídra či mentora a také, CO OD TOHO OČEKÁVATE.

Zakoupením licence MLM zabezpečujete jen TÝM - VEDENÍ - POSLANÍ, vnitřní část zapezpečuje firma MLM (podnikatelský trojúhelník Roberta Kiyosakiho)

Zakoupením licence MLM zabezpečujete jen TÝM - VEDENÍ - POSLANÍ, vnitřní část zapezpečuje firma MLM (podnikatelský trojúhelník Roberta Kiyosakiho)
Proč mezinárodní síťový marketing?

ROBERT KIYOSAKI

Také milujete knížky jako já?

Nabídka www.knihyprotebe.cz - dodání od Pharmatrade AG, spol. s r.o. (Affiliate program)

Robert Kiyosaki hra Cashflow pro dospělé

Hra Cashflow pro dospělé

Robert Kiyosaki hra Cashflow pro dospělé

Hra Cashflow pro dospělé

Robert Kiyosaki kniha Bohatý táta a chudý táta

kniha Bohatý táta a chudý táta

Robert Kiyosaki kniha Casflow

kniha Casflow

Robert Kiyosaki kniha Co máte vědět než začnete podnikat

Kniha Co máte vědět než začnete podnikat

Robert Kiyosaki kniha Proč jedničkáři pracují pro trojkaře

Kniha Proč jedničkáři pracují pro trojkaře

Robert Kiyosaki kniha Zvyšte své finanční IQ

Kniha Zvyšte své finanční IQ

Robert Kiyosaki kniha Do důchodu mladý a bohatý

Kniha Do důchodu mladý a bohatý

Kontaktní údaje Ing. Olga Šašková, s.r.o.

 • Název firmy: Ing. Olga Šašková, s.r.o. (vznik 2004)
 • Jednatel, vlastník a od 16.11.2017 odpovědná osoba pro truhlářství: Ing. Olga Šašková
 • Telefon, e-mail: +420 732 333 125, e-mail: SaskovaO@seznam.cz
  • Internetové stránky: www.detska-hriste-obce-skoly.cz
  • Internetové stránky od roku 2005: www.olgasaskova.cz
  • Internetové stránky: www.olga-saskova.cz
  • Internetové stránky: www.ing-olga-saskova.cz
  • Internetové stránky od 5/2015: www.NAKAVALOdetem.cz
  • E-mail: SaskovaO@seznam.cz
  • IČ/DIČ: 25 49 84 36 / CZ25498436
  • Podvojnné účetnictví od roku 2006: www.Mrazkova.cz
  • Sídlo: Račice 34, 411 08 Štětí
  • Provozovna a dílna: Kozlovice ev.č.28, obec Záluží 413 01 u Roudnice nad Labem
  • Číslo firemního účtu:: 0176524369/0800, Česká spořitelna,a.s.
  • Společnost je plátcem DPH - od roku 2006
  • Sídlo firmy: Račice 34, 411 08 Štětí. Společnost je zapsaná v obchodním rejstříku vedeným Krajským soudem v Ústí nad Labem, oddíl C, vložka 21051.

  NABÍDKA SPOLUPRÁCE mezinárodní tým NAKAVALO

  Jaká je Vaše současná priorita?

  Jaká je Vaše současná priorita? www.nakavalo.cz mezinárodní tým NAKAVALO Také milujete knížky jako já?

  Ing. Olga Šašková (VŠCHT:sklář-chemik, manažer)

   - jednatel a vlastník Ing. Olga Šašková, s.r.o. (vznik 2004, od 16.11.2017 odpovědná osoba pro truhlářství)

   tel.: +420 732 332 125

   SaskovaO@seznam.cz

   Kontaktní FORMULAŘ

  Osobní a podnikatelský růst

  - přečteno a naposloucháno za 5 let 2011-2016 (Knihy, audioknihy, vzdělávací DVD, CD a MP3)

  Ing. Olga Šašková Osobní a podnikatelský růst - přečteno a naposloucháno za 5 let 2011-2016 Knihy, audioknihy, vzdělávací DVD, CD a MP3 pro Vaši inspiraci

  Psychologie i věda: biologie, chemie i kvantová fyzika

  Psychologie, věda i trochu kvantové fyziky Ing. Olga Šašková

  Trojúhelník podnikání

   podle ROBERTA KIYOSAKI

  Trojúhelník podnikání podle ROBERTA KIYOSAKI Ing. Olga Šašková, s.r.o.

  Citáty světových osobností

  Citáty světových osobností Ing. Olga Šašková, s.r.o.

  Také milujete knížky

  Také milujete knížky jako já? Ing. Olga Šašková, s.r.o.

  CERTIFIKÁTY ČSN EN 1176

   SMART domeček 18.7.2017

  Certifikaty Čsn En 1176 Ing. Olga Šašková, s.r.o. www.detska-hriste-obce-skoly.cz

  CERTIFIKÁTY ČSN EN 1176

   SMART domeček 30.1.2014

  Certifikaty Čsn En 1176 Ing. Olga Šašková, s.r.o. www.detska-hriste-obce-skoly.cz

  CERTIFIKÁTY ČSN EN 1176

   Houpačky, tabule 28.7.2011

  Certifikaty Čsn En 1176 Ing. Olga Šašková, s.r.o. www.detska-hriste-obce-skoly.cz

  CERTIFIKÁTY ČSN EN 1176

   Moduly sestav, pískoviště 11.3.2010

  Certifikaty Čsn En 1176 Ing. Olga Šašková, s.r.o. www.detska-hriste-obce-skoly.cz

  CERTIFIKÁTY ČSN EN 1176

   Moduly sestav 13.11.2008

  Certifikaty Čsn En 1176 Ing. Olga Šašková, s.r.o. www.detska-hriste-obce-skoly.cz

  ČSN EN 1176

   Ing. Olga Šašková 30.10.2008

  OSVĚDČENÍ Čsn En 1176 Ing. Olga Šašková www.detska-hriste-obce-skoly.cz

  Projektový manažer

   Ing. Olga Šašková 22.6.2007

  OSVĚDČENÍ projektový manažer Ing. Olga Šašková

  Strukturální fondy EU

   Ing. Olga Šašková 22.6.2007

  OSVĚDČENÍ Strukturální fondy EU Ing. Olga Šašková

  Řízení a administrace projektů

   Ing. Olga Šašková 22.6.2007

  OSVĚDČENÍ řízení a administrace projektů Ing. Olga Šašková

  Regionální a strukturální politika

   Ing. Olga Šašková 22.6.2007

  OSVĚDČENÍ regionální a strukturální politika Ing. Olga Šašková

  CERTIFIKÁT MMR

   - horizontální priority strukturálních fondů:

   Prof. Ing. Ladislav Šašek, DrSc. 1.11.2005

  CERTIFIKÁT MMR Prof. Ing. Ladislav Šašek, DrSc.

  Administrativní pomoc obcím postižených povodní 2002, 2006 a 2013

   Ing. Olga Šašková 2003-2013

  Administrativní pomoc obcím postižených povodní 2002, 2006 a 2013 Ing. Olga Šašková

  Státní fond životního prostředí

   Ing. Olga Šašková 1994-2002

  Státní fond životního prostředí Ing. Olga Šašková

  Strukturální a kohézní fondy EU

   - regionální a strukturální politoka EU, projektové řízení, finanční a veřejné zakázky :

   Ing. Olga Šašková 11.5.2001

  OSVĚDČENÍ PHARE strukturální a kohézní fondy EU - regionální a strukturální politoka EU, projektové řízení, finanční a veřejné zakázky Ing. Olga Šašková

  Feasibility studies (studie proveditelnosti)

   - Rationale and Scope of Feasibility Studie, Technical Analysis, Market Analysis and General Economic Forecast, Integration and Presentation of Results:

   Ing. Olga Šašková 11.5.2000

  CERTIFICATE PHARE Feasibility studies (studie proveditelnosti) Ing. Olga Šašková

  Tender Dossiers and Offers held

   - Phare Programming and Project Cycle, Procurement of Services and Supplies, Procurement, contracting and Implementation of Works:

   Ing. Olga Šašková 10.2.2000

  OSVĚDČENÍ PHARE Tender Dossiers and Offers held Ing. Olga Šašková

  Ekologie

   Ing. Olga Šašková 28.6.1996

  OSVĚDČENÍ Ekologie Ing. Olga Šašková

  INŽENÝR - VŠCHT PRAHA

   - technologie silikátů (sklo, keramika, žáruvzdorné materiály), fakulta chemické- technologie

   Ing. Olga Šašková 7.6.1994

  INŽENÝR - VŠCHT PRAHA Ing. Olga Šašková

  DIPLOM České sklářské společnosti

   - nejlepší diplomová práce se sklářskou tématikou obhájenou na Ústavu skla a keramiky Vysoké škole chemicko-technologické v Praze na téma: Barvení a odbarvování skel s obsahem ZrO2

   Ing. Olga Šašková 7.6.1994

  DIPLOM České sklářské společnosti Ing. Olga Šašková DIPLOM České sklářské společnosti Ing. Olga Šašková

  Osvědčení o Státní zkoušce

   - fyzikální chemie, obecná a anorganická chemie, přenosové jevy v technologii silikátů, speciální technologie skla, diplomová práce: Barvení a odbarvování skel s obsahem ZrO2

   Ing. Olga Šašková 22.9.1993

  Osvědčení o Státní zkoušce Ing. Olga Šašková

  Pedagogická způsobilost

   - pedagogika, psychologie, didaktika chemie

   Ing. Olga Šašková 22.9.1993

  OSVĚDČENÍ Pedagogická způsobilost Ing. Olga Šašková

  Studentská vědecká činnost

   - 2. místo v kategorii 3.-4.ročníků v sekci silikátových materiálů a pevných látek

   Ing. Olga Šašková 20.5.1993

  Studentská vědecká činnost Ing. Olga Šašková

  Specializace programování (maturita)

   - státní zkouška: český jazyk, ruský jazyk, matematika, programování, chemie:

   Ing. Olga Šašková 1.6.1989

  Specializace programování (maturita) Ing. Olga Šašková

  Hudební vzdělání

   - kytara, příčná flétna, zobcová flétna, pěvecký sbor

   Olga Šašková

  Hudební vzdělání - kytara, příčná flétna, zobcová flétna, pěvecký sbor Ing. Olga Šašková

  Nejen vodní a míčové sporty

   - fotbal, volejbal, tenis, softball, bruslení lední i kolečkové, jízda na kole, plavání, windsurfing, kanoistika, lyžování, ...

   Olga Šašková

  Vodní a míčové sporty - fotbal, volejbal, tenis, softball, bruslení lední i kolečkové, jízda na kole, plavání, windsurfing, kanoistika, lyžování, ... Ing. Olga Šašková
  www.nakavalo.cz mezinárodní tým NAKAVALO

  Nabídka SPOLUPRÁCE mezinárodní tým NAKAVALO s.r.o.